Manažer emailových kampaní

Hledáme posilu do našeho týmu služby Posílátko.cz, kterou provozuje naše agentura Q2 Interactive. Je nás celkem přes 30, ale tým Posílátka má svůj malý tým a žije si ve firmě vlastním životem…

Navrhujeme a realizujeme emailové kampaně pro naše klienty a pro přední české digitální agentury. S naší službou jsme na trhu třetím rokem a stále rosteme. Jsme silně orientovaní na spokojenost klientů a držíme se našeho motta „Posíláme s láskou“.

Koho hledáme?

Pozice nemá svůj přesný název, proto zkusíme popsat, co bude tvojí náplní práce.

Jak vidíš, práce je různorodá a je napůl o vytváření newsletterů a napůl o komunikaci s klienty.

Pokud budeš chtít, můžeš se také podílet například na grafickém návrhu emailů, tvorbě textů, připravovat nabídky, vymýšlet emailové kampaně nebo se podílet na rozvoji naší aplikace.

Co bys měl umět a znát?

Jaký bys měl být?

Budeš rozesílat miliony emailů pro náročné klienty, tady není prostor pro chyby.

Kam můžeš růst?

Pokud máš ambice, máš možnost se časem stát teamleaderem. Budeme rádi, pokud budeš mít chuť se vzdělávat a přinášet nové nápady. Na oplátku tě rádi pošleme na oborovou konferenci. Díky naším kontaktům na konferenci můžeš i přednášet… je to zajímavé?

Pokud tě to neláká, můžeš zůstat u kódování newsletterů a nastavování kampaní. Držíme se toho, že každý má dělat to, co ho baví a v čem je dobrý.

O koho se budeš starat?

Čekají na tebe tito naši reální zákazníci…

loga zákazníků

Kdo jsme?

Dohromady tvoříme tým přední brněnské internetové agentury. U nás najdeš přátelské a neformální prostředí a lidský přístup. Většina z nás se setkává i mimo pracovní dobu, ať už večer u deskovek nebo o víkendu u piva.

Jsme pet friendly a baby friendly smiley face

Naše kanceláře

„Sedíme“ na ulici Bayerova, kousek od centra a od lužáneckého parku. Máme k dispozici dvě patra podkrovní kanceláře s výhledem na Brno – máme tu fotbálek, vodní dýmku, gril na balkoně…

V jakém týmu budeš pracovat?

Honza

Honza
CEO

David

David
account manager a duchovní otec Posílátka

Kristýna

Kristýna
přeborník v posílání

Vojta

Vojta
vývojář a správce aplikace

Petra

Petra
happines & office manager

Co ti nabízíme?

Ze života Posílátka

Honza

Honza na eCommerce foru

David a Tom

David a Tom na Marketing mixu

článek

Rozhovor s Honzou v magazínu Digital Economy

Budeš to TY?

Strukturovaný životopis a krátký motivační dopis pošli na info@posilatko.cz. Stejně tak ti rádi odpovíme na jakékoliv dotazy.