Řešení, která jsou našim zákazníkům prospěšná.

Q2 Interactive se zaměřuje na realizaci řešení, která vedou ke konkrétním cílům - úspěchu, zisku. Zajišťujeme jak kompletní realizace projektů z oblasti e-business či internetu, tak i dílčí práce - například grafický design či fotoprodukci.

WWW prezentace a aplikace

WWW prezentace a aplikace

Víme jak začít, jak řešení zrealizovat a jak pokračovat dál. Našim zákazníkům navrhujeme řešení, která fungují.

 

Máme bohaté zkušenosti s realizací internetových projektů, dokážeme
se postarat o bezproblémový chod, správu obsahu a rozvoj.

 

Staneme se Vašim partnerem ve světě internetu.

 

Internetový marketing

Internetový marketing

V on-line prostředí se pohybujeme v podstatě od jeho počátku. Baví nás sledovat vývoj internetových technologií a analyzovat nejnovější trendy.

 

Vypracujeme internetovou strategii a vhodný způsob komunikace. Doporučíme Vám vhodný formát a připravíme kreativní grafickou podobu. Zpracujeme optimalizaci a marketing pro vyhledávače (SEO, SEM). Zhodnotíme úspěšnost pomocí důkladných analýz.

 

Nabízíme interaktivitu mezi Vámi, námi a internetovým světem.

 

Flash aplikace

Flash aplikace

Dokážeme využít Flash technologii na správném místě! Nesnažíme se budovat webové informační portály pomocí Flash. Dobře víme, kde se dá tato technologie vhodně použít a kde běžné webové prostředky nestačí.

 

Malá ukázka použití: Dokážeme připravit interaktivní aplikaci, ve které si vaši návštěvníci nakreslí jak budou vypadat jejich budoucí garážová vrata. Návrh pak neskončí jen u obrázku, ale pokračuje s ním v práci obchodník, který ho doplní a vytvoří tak přesný a jednoznačný popis pro výrobu.

 

Vytváříme Flashové aplikace, které jsou uživatelsky velmi ergonomické a jejich používání je natolik intuitivní, že připomíná hru. A kdo by si v dnešní uspěchané době rád nepohrál, že ano? Přesvěčte se sami, jak dokážou Flash aplikace zvednout návštěvnost vašeho webu!

 

Využijte technologie na maximum!

 

 


Grafický design a webdesign

Grafický design a webdesign

Naší snahou je nejen atraktivní a čistý vzhled, ale také přehlednost a intuitivní ovládání webů. Připravíme Vám design, ze kterého budou mít uživatelé příjemný pocit a budou jej rádi používat.

 

Je pro nás vzrušující vytvářet a inovovat loga, připravovat identitu a vizuální styl. S chutí se pouštíme do přípravy kreativních grafických návrhů.

 

Rozhodněte prvním dojmem!

 

 


Hotová řešení

Hotová řešení

Máme k dispozici řadu flexibilních nástrojů, pomocí nichž zrychlujeme realizaci Vašich projektů a neustále pracujeme na jejich zdokonalování.

 

K realizaci Vašich projektů používáme vlastní moderní prostředky, ale také kvalitní dostupné nástroje na trhu. Máme přehled a dokážeme tak efektivně kombinovat technologie ve Váš prospěch.

 

Nezačínáme s nulou a ve výsledku Vám tím šetříme čas a peníze.

 

Vývoj SW na zakázku (tailor made)

Vývoj SW na zakázku (tailor made)

Potřebujete specifický software? Pokud standardní softwarové produkty nejsou schopny splnit Vaše požadavky nabídneme Vám řešení na mířu.

 

Neplaťte za nevyužívané funkce a nepotřebný software.

 

Fotoprodukce

Fotoprodukce

Díky našim fotostudiím v centru Prahy a Brna, špičkové technice a umění fotografů máme možnost zachytit nejen Vaši krásu, ale i originalitu modelů a jedinečnost výrobků.


Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.