Rozhodněte prvním dojmem!

75% informací, které každý den přijímáte je vizuálního charakteru.
To jak Vaši firmu či produkt vnímají všichni kolem, záleží z velké části na tom jak vypadá – značka, obal, web či katalog. Naše grafické návrhy dokáží zaujmout a chytit přesně ty uživatele, kteří pro Vás znamenají zisk.

Grafický design a webdesign

 

Logo, identita a vizuální styl

Máte pocit, že všichni okolo Váš produkt či firmu vnímají jinak, než by jste chtěli? Zakládáte novou firmu či připravujete nový produkt? Pomůžeme Vám zaujmout či zlepšit důvěryhodnost. Víme jak má vypadat tvář firmy či výrobku, aby oslovila ty pravé.

 

Za náš úspěch považujeme dlouhodobé používání realizovaných logotypů a spokojenost klientů.

 

Webdesign

Tvorba grafické podoby WWW stránek pro nás není jen grafikou. Věnujeme velkou váhu nejen samotnému vzhledu, ale také maximální použitelnosti. Grafické šablony připravujeme podle standardů a myslíme také na budoucnost a modifikovatelnost.

 

Připravíme Vám webdesign, ze kterého budou mít uživatelé příjemný pocit a budou jej rádi používat.

 

Kreativní grafika

Připravíme Vám návrh jakýchkoliv tiskovin, či navrhneme grafiku Flashové hry. Jakékoliv zadání je pro nás výzvou. Při návrhu využíváme nejen zkušeností a kreativity grafiků, ale také našich marketingových znalostí. Ovládáme technologie a víme co je pro daný výstup vhodné.

 

Hra barev, křivek a linií, je to co nás opravdu baví a díky důvěře našich klientů jsme si mohli ověřit, že dokážeme připravit grafiku, která funguje.

Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.