Spokojení zákazníci... to je náš cíl

Počátky našich webových služeb sahají až do roku 1998. Od té doby jsme realizovali spoustu úspěšných webů a získali spokojené klienty, kteří nám správu webové stránky svěřují dodnes.
Prohlédněte si ukázky našich realizací a budete-li mít jakýkoliv dotaz ohledně internetového marketingu, rádi vám je odpovíme.

Servis a správa webu

Po dokončení realizace projektu všechny úspěšné weby pokračují v navazujících činnostech. Nabízíme vyhodnocení úspěšnosti realizace, správu serveru, pravidelné aktualizaci či nepravidelné úpravy. Jsme připraveni zapojit web do kompletního marketingu, připravovat texty, vytvářet reklamní e-maily.

 

Nabízíme dlouhodobou spolupráci = interaktivitu mezi Vámi, námi
a internetem.

Dlouhodobá spolupráce nám umožní lépe poznat Váši činnost a připravit cílenější kampaň. Na základě internetové strategie budeme postupovat ke stanoveným cílům.

 

Výhody dlouhodobé spolupráce:

  • lépe poznáme Vaši činnost a potřeby
  • přesněji zamíříme a oslovíme uživatele
  • snadněji zhodnotíme všechny kroky
  • naučíme se společně komunikovat = ušetříme čas
  • nabídneme Vám výhodnější cenové podmínky

 

Jak to funguje v praxi?

Navhrneme Vám harmonogram prací, který je vhodný právě pro Váš projekt. Ten bude obsahovat jak zhodnocení, tak možnosti rozvoje. Vy budete mít přesnou představu o tom, co Vás čeká a jaké budou případné investice do rozvoje webu. Budete mít k dispozici vyhodnocení, na základě kterého můžete operativně rozhodnout o dalším vývoji. Váš web bude pevně ve Vašich rukách.

 

Co by Vás mohlo zajímat?

  • dosáhnete větších výsledků za menší investice
  • klient www.filatelie-klim.com využívá našich služeb již 10let
  • dlouhodobá spolupráce má význam u projektů všech velikostí - od malých po velké
 

Nabídka servisu a správy webu

Zajímají nás výsledky a proto nám většina klientů svěřuje práci dlouhodobě. Pokud by jste rádi zjistili, jak se staráme o naše klienty a co jim nabízíme, využijte naši nabídku konzultace využití internetu zdarma! Nechte si poradit, jak bychom Váš internetový marketing viděli my a jak bychom pro Vás internet využili nejvíc. Objednejte si konzultaci využití internetu zdarma.

 

Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.